SIKÇA SORULAN SORULAR

Bidolureklam.com

Bidolureklam olarak geleneksel matbaalardan farkımız, tüm süreçleri online olarak web sitemiz üzerinden yürütmemizdir. Alıştığınız e-ticaret deneyimini matbaa süreçlerine uyarlayarak dilediğiniz ürünü sepete atarak matbaa hizmetini ev konforunda almanızı sağlıyoruz.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde farklı yüzeylere farklı tekniklerle baskı yapılmaktadır. Bu anlamda, sitemizdeki ürün ölçü ve özelliklerine uygun ve şablon bilgilerine göre çalışmanızı hazırlamanızı önemle tavsiye ederiz. İlgili ürünün şablonuna ürün sayfasında, ürün görselinin altında yer almaktadır. Genel olarak .Ai .pdf ve .Psd formatları mevcuttur.

Ücretsiz tasarım desteği verdiğimiz ürünlerin dışında kalan ürünler için şirket politikamız gereği müşterilerimizden gelen hazır tasarımlar ile baskı yapıyoruz. Dilerseniz müşterilerimiz için hazırladığımız her ürün sayfasında yer alan hazır şablonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tasarımınızın kontrolü, işlem sırasına göre 24 saat içerisinde grafikerlerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bu süreçte, bidolureklam otomasyon robotu da tasarımınızı kontrol ederek ön bilgi verebilir veya tasarımınızı onayınıza sunabilir.

Tasarımınız ile ilgili not yazdıysanız veya emin olmadığınız bir ayrıntı varsa uzman grafikerimizin dönmesini beklemenizi rica ederiz. Ayrıca tasarımınız baskıya uygun ise oluşacak zaman kaybını engellemek için ön kontrol sonrası baskı onayı alınmadan üretime alınabiliyor, özellikle onayınız ile üretime alınmasını isterseniz dosya ekle bölümünde yer alan tasarım notuna mutlaka açıklama eklemelisiniz.

Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünleriniz anlaşmalı kargomuz ile sizlere ulaştırılmaktadır.
Ürünleriniz kargoya verildikten sonra hem sitemiz üzerinden hem de takip numarası ile anlaşmalı kargo şirketinin internet sitesi üzerinden kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

MAIL ATABİLİRSİNİZ

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?